Święto Babci i Dziadka

24-01-2019
24 stycznia świętowaliśmy jedno z najważniejszych i najmilszych świąt w życiu przedszkola - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na zaproszonych Gości czekały tego dnia liczne atrakcje: wy (...)

Wszawica nie zmora-ferii nie pokona

24-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Państwo, Z uwagi na zbliżający się okres ferii zimowych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przesyła w załączeniu informację na temat profilaktyki w (...)

Szalony Wózkowicz w przedszkolu

08-01-2019
Nowy rok rozpoczęliśmy od spotkania z bardzo ciekawą osobą. Do naszego przedszkola 3 stycznia przyjechał pan Marek Sołtys, który prowadzi projekt pt."Kaleka czy COOL-awy". D (...)

Goście w przedszkolu

20-12-2018
Tuż przed świętami 18 grudnia odwiedzili nas niezwykli goście - górnicy. Panowie opowiedzieli dzieciom o swojej pracy oraz zaprezentowali piękne, galowe stroje.

Konkurs na świąteczną kartkę

20-12-2018
14 grudnia spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, żeby poznać wyniki konkursu dla Rodziców i Dzieci na kartkę bożonarodzeniową. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszyscy au (...)

Pieczemy pierniki