Studenci z różnych stron świata

05-04-2019
W dniu 5 kwietnia nasze przedszkole odwiedzili studenci w ramach projektu ERASMUS+. Podczas spotkania dzieci oprócz ciekawych zabaw poznały nowe, obce słowa, a także zwyczaj (...)

KONKURS PLASTYCZNY SENSOZWIERZAKI

30-03-2019
Dzieci z naszego przedszkola - Pola i Antek wzięły udział w konkursie plastycznym "Sensozwierzaki" zorganizowanym przez Przedszkole Specjalne nr 213. 27 marca odbyło się podsumowan (...)

Wycieczka do biblioteki

09-03-2019
22 lutego Starszaki wybrały się na wycieczkę do Biblioteki przy ul. Egipskiej. Dzieci miały okazję bliżej poznać pracę bibliotekarza, a także słuchały fragmentów książek ora (...)

BAL KARNAWAŁOWY

09-03-2019
Na to wydarzenie wszystkie Dzieci czekały od dawna. W piątek 15 lutego w przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. Oprócz szalonych tańców przy najnowszych przebo (...)

CIEKAWA WYCIECZKA

domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W lutym Starszaki realizowały projekt badawczy "Wagi". W poszukiwaniu informacji udały się na wycieczkę do sąsiadującego z przedszkolem Głównego Urzędu Miar i Wag. W czasie (...)

Święto Babci i Dziadka

24-01-2019
24 stycznia świętowaliśmy jedno z najważniejszych i najmilszych świąt w życiu przedszkola - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na zaproszonych Gości czekały tego dnia liczne atrakcje: wy (...)

Wszawica nie zmora-ferii nie pokona

24-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Państwo, Z uwagi na zbliżający się okres ferii zimowych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie przesyła w załączeniu informację na temat profilaktyki w (...)

Szalony Wózkowicz w przedszkolu

08-01-2019
Nowy rok rozpoczęliśmy od spotkania z bardzo ciekawą osobą. Do naszego przedszkola 3 stycznia przyjechał pan Marek Sołtys, który prowadzi projekt pt."Kaleka czy COOL-awy". D (...)

Goście w przedszkolu

20-12-2018
Tuż przed świętami 18 grudnia odwiedzili nas niezwykli goście - górnicy. Panowie opowiedzieli dzieciom o swojej pracy oraz zaprezentowali piękne, galowe stroje.

Konkurs na świąteczną kartkę

20-12-2018
14 grudnia spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, żeby poznać wyniki konkursu dla Rodziców i Dzieci na kartkę bożonarodzeniową. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszyscy au (...)