Artykuł na temat adaptacji

22-06-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Gorąco zachęcamy wszystkich Rodziców, zwłaszcza nowo przyjętych przedszkolaków, do zapoznania się z artykułem dotyczącym adaptacji dziecka do przedszkola. Autork (...)

Spartakiada przedszkolaków

12-06-2019
6 czerwca w naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe. Zaprosiliśmy naszych kolegów z innych przedszkoli, aby w duchu zasady fair play rozegrać zawody l (...)

Otwarcie parku wodnego Moczydło

12-06-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Zapraszamy na otwarcie po modernizacji parku wodnego Moczydło. Więcej szczegółów na plakacie pod adresem: https://we.tl/t-ADQYlp5zP9

Hymn w przedszkolu

05-06-2019
Dzieci i pracownicy przedszkola włączyli się w obchody 30 rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku. W samo południe wszyscy zebraliśmy się w przedszkolnym ogrodzie i odśpiewaliś (...)

Goście z Fundacji Dr Clown

05-06-2019
Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole odwiedziły Przedstawicielki Fundacji Dr Clown. Przedszkolaki spędziły miłe przedpołudnie na wspólnych zabawach z Gośćmi.

BEZPIECZEŃSTWO W PRZEDSZKOLU

05-06-2019
W maju przedszkolaki ze wszystkich oddziałów uczestniczyły w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa prowadzonych przez nauczycielki. Spotkały się także z panem Oktawiuszem Sup (...)

Przegląd piosenki angielskiej