Wycieczka do cukierni

28-06-2018
27 czerwca Starszaki były na wycieczce w cukierni Z MIŁOŚCI DO SŁODKOŚCI, prowadzonej przez Mamę Marysi. W czasie wizyty wykonały samodzielnie pyszne babeczki z owocami. Serdecznie (...)

Wycieczka do Remizy Strażackiej

28-06-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
25 czerwca dzieci ze wszystkich oddziałów miały okazję lepiej poznać pracę strażaków. W czasie wycieczki do remizy obejrzały sprzęt strażacki, mogły też usiąść za kie (...)

Goście z Fundacji Dr Clown

24-06-2018
21 czerwca gościliśmy w przedszkolu Panie z Fundacji Dr Clown. Dzieci miały okazję zobaczyć pokaz cyrkowych sztuczek. Same także spróbowały swych sił w żonglowaniu i rzutach (...)

Warsztaty kulinarne

24-06-2018
20 czerwca dzieci uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez doradcę żywieniowego. Nauczyły się robić pyszną i zdrową pastę z buraków i białego sera.

24-06-2018
W dniu 15 czerwca spotkaliśmy się w naszym ogrodzie, aby wspólnie uczcić kończący się rok szkolny. Zaczęło się tradycyjnie od występów starszaków, a potem malu (...)

Zajęcia w ogrodzie

10-06-2018
Wiosna w tym roku rozpieszcza nas piękną pogodą. Korzystamy z niej i od czerwca przenosimy się z zajęciami do przedszkolnego ogrodu. W czasie zajęć w plenerze Starszaki wykonały "p (...)

Gala Młodych Talentów

10-06-2018
Miło jest nam poinformować, że zespół WARSZAWSKIE ZUCHY tworzony przez dzieci z oddziału III zdobył wyróżnienie w III Warszawskim Konkursie Wokalnym "Warszawa da się (...)

Piknik przy ratuszu

06-06-2018
Po wycieczce na stadion, tego samego dnia, z okazji Dnia Dziecka na dziedzińcu warszawskiego ratusza został zorganizowany piknik, w którym wzięły także udział dzieci z nasze (...)

Wycieczka na Dzień Dziecka

06-06-2018
4 czerwca wszystkie dzieci wzięły udział w wycieczce na Stadion Narodowy. W czasie zwiedzania poznały różne tajemnice tego obiektu oraz obejrzały miejsca, w których p (...)

Zajęcia otwarte dla Rodziców

06-06-2018
30 maja Dzieci i Nauczycielki z oddziału III zaprosiły na zajęcia Rodziców. Goście mogli obserwować, jak w czasie zabaw starszaki przygotowują się do nauki pisania.