Informacja Administratora

Wydarzenia

Nowy sezon wiosennej elegancji 2022 zacznie się już niebawem, dlatego ogłaszamy konkurs Kapelusz Pani Wiosny Niech będzie: radośnie i odważnie - wszystko za sprawą ciekawych fasonów, kolorów i materiałów, w które będą obfitować kolekcje przedszkolnych projektantów.

Szanowni Państwo, Wojna w Ukrainie wstrząsnęła Polską i całym światem. Na pewno wiele osób z Państwa włączyło się już w pomoc. Jako społeczność przedszkolna chcielibyśmy zaangażować się w pomoc osobom przybyłym do naszego kraju.

Bal Karnawałowy

W ostatni dzień karnawału w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. Jak co roku przybyli na niego rycerze, spidermani, księżniczki, królewny, piraci, policjanci. Był nawet Bob Budowniczy. Wszyscy bawili się cudownie. Brali udział w konkursach, tańcach i zabawach.

Warsztaty z gadami

19 stycznia od samego rana w naszym przedszkolu wielkie poruszenie. Już na schodach słychać było jak dzieci opowiadały sobie, że dziś będą gady. Na szczęście panie nie są bardzo strachliwe, choć usłyszeliśmy, że ponoć ma przyjechać nawet smok!

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z całymi rodzinami do udziału w wystawie plastycznej pt. Moje drzewo genealogiczne. Każdy uczestnik będzie nagrodzony.W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną i ciągłymi kwarantannami wystawa drzewa oraz rozdanie nagród zostaje przesunięte na bliżej nieokreślony termin.

Warsztaty pt KOSMOS

14 grudnia w przedszkolu odbyły się warsztaty prowadzone przez Wesoły Uniwersytet pt. Kosmos. Dzieci odbyły wirtualną podróż na marsa. Poznały także inne planety Układu Słonecznego. W konwencji śmiechu i zabawy poszerzyły swoją wiedzę, którą miały okazję sprawdzić w krótkim konkursie.

Konkurs Kartka dla Seniora

W dniu 13 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną dla Seniora. Wpłynęło ponad 40 kartek, niektóre dzieci zrobiły nawet 4-5 kartek, wykazały się ogromną pomysłowością, dlatego komisja wybrała dwa pierwsze , dwa drugie i dwa trzecie miejsca. Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W piątek 10 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość. Wszystkie dzieci spotkały się w sali gimnastycznej na wspólnych zabawach integracyjnych. Bawiły się, odgadywały zagadki, a równocześnie wyglądały przez okno i nasłuchiwały czy nie zbliża się święty Mikołaj.