REKRUTACJA NA DYŻURY WAKACYJNE

Rodzice, którzy planują zapisać swoje dziecko na dyżur wakacyjny, a nie posiadają hasła niezbędnego do logowania w systemie rekrutacyjnym, proszeni są o kontakt mailowy z Dyrektorem przedszkola w celu jego wygenerowania.

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych i w szkołach.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu. Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

Poniżej publikujemy zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji opieki wakacyjnejw przedszkolach i oddziałach przedszkolnychw szkołach w okresie lipiec – sierpień 2020 r.

harmonogram_dla_rodzicow_zapisy_opieka_wakacyjna_2020_wersja_2_kor.docx

Zasady_zapisow_na_opieke_wakacyjna_2020_wer4.docx

WAŻNE

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zmian w zasadach rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2020/21

Rekrutacja w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.
Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br. trwa etap składania wniosków/ zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola/szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie placówki pierwszego wyboru.
Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole/szkołę pierwszego wyboru, np. drogą mailową, o wysyłce dokumentów.

Szanowni Rodzice dzieci ubiegających się o miejsce w Przedszkolu Integracyjnym nr 38.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przedszkolem w trakcie indywidualnego spotkania. Postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące organizacji przedszkola, w tym realizacji podstawy programowej, udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, ofercie zajęć dodatkowych i innych działaniach, które wspierają rozwój dzieci i przyczyniają się do lepszego ich funkcjonowania. Zapoznamy z budynkiem przedszkola pokazując sale dla dzieci oraz gabinety terapeutyczne.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 022 620-29-31 w celu umówienia wizyty. Na spotkanie zapraszamy rodziców wraz z dzieckiem. Podczas spotkania indywidualnego mamy lepszą możliwość poznania się nawzajem, zapewniony komfort rozmowy. Dysponujemy wówczas czasem tylko dla Państwa.

Wszelkie informacje dotyczące systemu rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 znajdziecie Państwo pod adresem:

Dyrektor Przedszkola

Szanowni Rodzice,

poniżej publikujemy wstępne informacje dotyczące dyżurów wakacyjnych w placówkach przedszkolnych w okresie lipiec-sierpień 2020r.
Nasze przedszkole w roku 2020 nie organizuje dyżuru wakacyjnego z powodu remontu.

harmonogram_dla_rodzicow_zapisy_opieka_wakacyjna_2020.docx

Harmonogram_dyzury_wakacyjne_2020_wer_3.xlsx

Zasady_zapisow_na_opieke_wakacyjna_2020.docx

Kontakt_do_Dzielnic_Opieka_Wakacyjna_2020.docx

Szanowni Rodzice

w związku zaistniałą sytuacją ulegają zmianie zasady prowadzenia zapisów na dyżury wakacyjne.

Dyrektor przedszkola/szkoły generuje hasła z systemu, które przekazuje rodzicom wyłącznie drogą elektroniczną na adresy mailowe rodziców (lub platformę
e-przedszkole wykorzystywaną przez placówkę).

W treści maila proszę wskazać tylko imię dziecka i hasło (bez innych danych).

W przypadku braku adresu email rodzica dyrektor kontaktuje się telefonicznie z rodzicami i ustala sposób przekazania hasła.

Możliwość generacji hasła będzie dostępna w dniach od 23 marca do 7 kwietnia. Wskazane jest jednak, aby dyrektor przekazał hasło rodzicom (elektronicznie)
do dnia 25 marca.

UWAGA!

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli*/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie rejestracji wniosku/zgłoszenia.

Rodzice wypełniają wniosek tylko w systemie zapisów na dyżury wakacyjne.
Nie muszą dostarczać jego wersji papierowej do placówki.

Terminy zapisów i pozostałe zasady pozostają bez zmian.