Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pomagamy Ukrainie

Szanowni Państwo,

Wojna w Ukrainie wstrząsnęła Polską i całym światem. Na pewno wiele osób z Państwa włączyło się już w pomoc. Jako społeczność przedszkolna  chcielibyśmy zaangażować się w pomoc osobom przybyłym do naszego kraju. W związku z tym we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Ukrainy organizujemy zbiórkę rzeczową. Chętnych do włączenia się serdecznie prosimy o przynoszenie tylko artykułów wskazanych poniżej.

  • Pieluszki dla dzieci
  • Chusteczki nawilżane
  • Jedzenie dla dzieci (kaszki, słoiczki, owoce w tubce, mleko modyfikowane)
  • Nosidła dla dzieci
  • Środki higieny osobistej (dla dzieci i dorosłych)
  • śpiwory, koce (uprane),
  • naładowane telefony z ładowarkami, power banki (naładowane).

Akcję rozpoczynamy już w najbliższy poniedziałek. Będzie trwała 7.03 – 18.03, ale oczywiście jeśli będziecie Państwo zainteresowani to przedłużymy.

Dary można będzie zostawić w kartonie umieszczonym przy wejściu do przedszkola.

Poprzez włączenie się w akcję uczymy dzieci dostrzegania potrzeb tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji. Empatia i życzliwość to pierwszy krok do zbudowania silnych i stabilnych relacji międzyludzkich. Każdy dobry uczynek powraca do nas z czasem. Nasze dzieci powinny pamiętać, że pomaganie i wrażliwość na innych jest najcenniejszą ludzką wartością. Nasze wsparcie i solidarność jest też sposobem walki z reżimem.

Drodzy Państwo jeśli ktoś z Państwa dysponowałby czasem i chęcią wklejam link do Towarzystwa Pomocy Ukrainie. Oni cały czas poszukują wolontariuszy.

https://www.tpu.org.pl/pl/